wtorek, 2 lipca 2013

W nowej odsłonie, w zupełnie innej przestrzeni wita Was Sklep Irena z Kozanowa
Wrocław to miejsce w którym historia, zwyczaje i rytuały przenikają się od tysięcy lat. Oddechy ścian, oraz echa miasta odbite od szyb pędzących samochodów wracają do mnie od bardzo dawna. Poszukiwanie tożsamości, swojego miejsca,  oraz przekonanie, że dokonania wcześniejszych pokoleń Wrocławiaków albo szerzej Dolnoślązaków nie można zniweczyć jest dla mnie bardzo istotne.
Jest to moje wrocławskie credo, które nie opuszcza mnie podczas docierania do tajemnic naszego pięknego miasta, jak i wtedy kiedy prowadzę sklep którego charakter właśnie Wrocław określił. Regionalne majstersztyki, soczyste i naturalne produkty nie kłócą się z konwencjonalnymi makaronami. Ryż również zachowuje godną siebie powagę i nie wszczyna awantur, że tuż obok znajdują się jajeczka od zielononóżek z Postolina które uśmiechają się do wszystkich niezwykle serdecznie.
Od kilku miesięcy na profilu facebookowym sklepu https://www.facebook.com/SklepIrena co tydzień organizuję konkursy historyczne z wiedzy o Wrocławiu, sam ucząc się przy tym co nie miara. Najnowszym pomysłem są wycieczki historyczne do miejsc powszechnie nieobecne w terminarzu turystycznym biur podróży. W doborowym towarzystwie odbyły się dwie. Dotychczasowym celem naszej podróży był Kozanów i Różanka.
Od tej pory konkursy, jak i inne treści z pokładu Sklepu Irena  będą również dostępne w tym miejscu. Postaram się również w miarę skutecznie  przenieść dotychczasowe konkursy oraz ciekawe wpisy profilu sklepowego pod adres bloga.
To tyle, nie ma co przynudzać, witam wszystkich dobrych znajomych, oraz tych zupełnie nowych, mam nadzieję że wkrótce poznamy się lepiej ;-)
Witam na pokładzie !!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz